WYŚCIGI NA SYMULATORACH FORMUŁY 1

WYŚCIGI NA SYMULATORACH F1

Wyścigi na symulatorach

Wyścig na Symulatorze F1

Ucządzenia do symulacji jazdy bolidami Formuły 1. Symulatory można ze sobą połączyć, dzieki czemu możliwe jest zorganizowane prawdziwego wyścigu Formuły 1. Uządzenie wyposażone jest w znakomicie wyprofilowany kokpit, przypominający prawdziwe bolidy. Zawodnik siada w takiej samej pozycji jak w prawdziwym samochodzie wyścigowym. Symulator jest wyposażony w kierownicę, pedał hamulca oraz gazu oraz drążek zmiany biegów. Przed graczem umieszczony jest duży monitor komputerowy na którym może obserwować przebieg wyścigów. Dookoła zawodnika rozmieszczony jest zestaw pięciu głośników dających realistyczne złudzenie jazdy po torze.

Tą wyjątkową imprezę poprowadzi znakomity konferansjer, który świetnie skomentuje przebieg wtyścigu, zagrzeje zawodników do sportowej rywalizacji oraz stworzy odpowiednią atmosferę.

GALERIA

Wyścigi na symulatorze Formuły 1 Wyścigi na symulatorze Formuły 1 Wyścigi na symulatorze Formuły 1 Wyścigi na symulatorze Formuły 1 Wyścigi na symulatorze Formuły 1 Wyścigi na symulatorze Formuły 1 Wyścigi na symulatorze Formuły 1 Wyścigi na symulatorze Formuły 1 Wyścigi na symulatorze Formuły 1

WYCENA IMPREZY

KOSZTY TRANSPORTU

wycena imprezy
transport